5.3.2018

Proběhni.se na 6 km. Trasa, kterou zvládne každý, navíc si jí může i projít

Běžecký happening, tak by se dal také nazvat běžecký den Proběhni.se agentury RAUL, který proběhne v sobotu 21. dubna v IKEM a nedalekém Kunratickém lese. V něm budou závodit děti i dospělí na nejrůznějších tratích.

Dospělí účastníci mají na výběr mezi trasou na 6 a 11 km. Právě kratší distance je určena pro všechny, kteří chtějí svým startovným pomoci, ale nevěří si na větší sportovní výkon. Trať na 6 km zavede účastníky z areálu IKEM do Kunratického lesa. 

Trať bude široká, aby měli všichni běžci dostatek prostoru. Uvádíme sice "běžci", ale závodu se může zúčastnit úplně každý, i ten, který si na tak dlouhou vzdálenost nevěří a chtěl by si jí raději projít. Limit pro dokončení trati je totiž maximálně benevolentní, takže ho každý zvládne splnit, i kdyby se rozhodl pro rychlejší chůzi.

Pořadatelé chtějí, aby se účastníci vydali tratí proběhnout, přesně jak praví název akce. Startovné každého registrovaného pak poputuje na konto Nadačního fondu České srdce. Na trati čeká na účastníky pouze krátké, přibližně 400 metrů dlouhé stoupání. Není však nijak náročné. Po většinu trati se jedná o pohodové podmínky bez převýšení.

Trať na 6 km si můžete podrobně prohlédnout ZDE.

Ale pozor, registrace rychle mizí. Celkově jde do prodeje 1 000 míst na obě trasy dohromady. Přihlášky probíhají ZDE.

 

21.4.2018 - 450 200 Kč! Běžci do poslední koruny svým startovným…
21.4.2018 - Historicky prvního ročníku Proběhni.se se zúčastnilo 904…
6.4.2018 - Institut sportovní lékařství odmění nejrychlejší závodníky…
29.3.2018 - Kompletní startovné Proběhni.se jde na konto NF České srdce
Zpět na aktuality Zpět na úvodní stránku